Canlı Yayına Git
Giriş Yap Üye Ol

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

GM Grup Dijital Spor ve Yaşam Hizmetleri Ltd.Şti, gelişen ve değişen dünyamızda, insanların yaşam standartlarını yükselterek daha sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmeleri için çalışmalar ve yatırımlar yapmaktadır. Sektöre 2008 yılında profesyonel spor salonu işletmeciliği ile başlayıp 2016 yılında 3500 m2’lik spor kompleksi kurarak bölgenin en büyük spor ve yaşam alanını oluşturmuş ve şimdiye kadar yaklaşık 30 bin kişinin sporla tanışmasını sağlamıştır. Halen faliyetlerini sürdüren Dağleden Life Club’ın yanında 2020 yılında spor ve sağlık hizmetlerini dijital ortama taşıyarak evdezayıfla.com’u hayata geçirmiştir.

evdezayıfla.com, dijital ortamda telekonferans yoluyla üyelerine, evde, işyerinde, tatilde yada istediği herhangi bir yerde eğitmen kontrolünde spor yapmasını sağlamak amacı ile kurulmuştur. evdezayıfla.com’ u sosyal medya yayınlarından yada hazır videolardan farklı kılan en önemli nokta etkileşimin ön planda olmasıdır. Yani üyelerimiz ders anında uzman eğitmenler tarafından kontrol edilerek sakatlık riski en aza indirilmekte ve maksimum verim hedeflenmektedir.

GM Grup Dijital Spor ve Yaşam Hizmetleri Ltd.Şti, insan hayatını kolaylaştırarak, daha sağlıklı ve mutlu bir hayat için ileri teknolojiyi uzman kadro ile birleştirip hizmet vermeye ve yenilikler üretmeye devam edecektir.